WhatsApp Image 2020-09-05 at 16.46.29 (1

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemleri uygulanırken, bakterilerin 80 derecelik ısınmış su ile lekelerin yumuşatılarak koltulların yüzeyinden temizlenmesi sağlanır. Bununla beraber yıkama işlemine geçilir. Kullandığımız profesyonel cihazlar sayesinde koltuk yıkama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu işlemler ise, makineler aracılığıyla koltuk yüzeyinden iç kısımlara kadar sıcak su tazyikli bir şekilde püskürtülür ve yüksek vakumla geri çekilir. Cihaz içerisinde kullanılan antibakteriyel ilaçlar ile mikroplar temizlenir. Çekilen kirli ve mikroplu su makinenin kirli su kısmına vakumlarak toplanır. Koltuklar yıkandıktan sonra güçlü bir vakum ile koltuklar hızlıca kuruması işlemi yapılır. Kurulama işlemi yapılan koltuklar 4-5 saat içerisinde kurumaktadır.

WhatsApp Image 2020-09-05 at 16.46.28 (1

Perde / Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkamaişlemi ise bir hayli zahmetli ve emek isteyen bir iştir. Doğru yöntemler kullanılarak yıkama işlemi gerçekleştirilmediğinde perdenizi daha fazla lekelenmesine ve perde kumaşınızın zarar görmesine neden olabilirsiniz. Perdelerinizi bozmamak ve kendinizi gereksiz zahmete sokmamak adına sizlerde bu işi en iyi şekilde ve yıllardan beri yapmakta olan perde yıkama firmamız üzerinden en uygun fiyat avantajları sayesinde kolayca alabilirsiniz

WhatsApp Image 2020-09-05 at 16.46.28 (3

Halı Yıkama

Siz değerli müşterilerimize son tekneloji makineler ile size hizmet vermekteyiz. Bünyemizde çalışan herkes gün geçtikçe kendini geliştirmekte ve verdiğimiz hizmetlere yenilerini katmaktayız.

Halılarınız Teslim alındıktan sonra numaralandırılır ve şu işlemler uygulanır;

1) Toz Alma:Müşterilerimizden alınan halılar, zamanla halı bünyesine nüfuz etmiş olan tozlarından arındırılmak amacıyla toz alma makimesiyle, halılar dövülerek süpürülür.

2) Leke Kontrolü: Halınız yıkanmadan önce leke kontrolü yapılır lekesi olan halılara leke yumusatma işlemi yapılır.

3) Halı Yıkama: Halılar fırçalama makinesiyle ön ve arka yüzü fırçalanır ve durulanır.Halı saçakları  beyazlatılır. 

4) Sıkma:  Fırçalama sonrasında halılar yüksek devirli sıkma makinesinde sıkılır.Böylece bünyesindeki kir ve sudan arındırılarak % 90 kuru olarak çıkartılır.

5) Kurutma ve Havalandırma: Halılarınız kurutma ve havalandırma odalarında kurutulur ve havalandırılır böylece nemden ve kötü kokulardan arındırılır.

6) Kontrol ve Paketleme: Halılarınızın son leke kontrolü yapılır , taranıp parfüm sıkıldıktan sonra paketlenir  ve size teslim edilir.